Tel.: +48 503 600 007 | Mail: kancelaria@legisforte.pl


NOTA PRAWNA

koszorys


§1 Niniejsza strona internetowa, utrzymywana w domenie http://www.legisforte.pl, zwana dalej "Stroną", a w szczególności jej treść, struktura i układ graficzny stanowią wyłączną własność Kancelarii Legis Forte Sp. z o.o. w organizacji i podlega ochronie prawnej zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Drukowanie, kopiowanie lub jakakolwiek inna forma wykorzystania informacji lub tekstów jest zabronione.

§2 Informacje zamieszczone na Stronie, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy.

§3 Kancelaria Legis Forte Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany wszelkich elementów znajdujących się na Stronie oraz poprawiania informacji w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet.

§4 Kancelaria Legis Forte Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość stron internetowych w sieci Internet, w odniesieniu do których Kancelarii nie przysługują prawa, do których odnośniki (linki) zostały/ną zamieszczone na Stronie.

§5 Kancelaria Legis Forte Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wykorzystania treści ze Strony.

§6 W przypadku zamiaru zamieszczenia na innej stronie internetowej w sieci Internet linku/linków lub jakichkolwiek odwołań do Strony prosimy o przesłanie informacji na następujący adres: Kancelaria Legis Forte Sp. z o.o., ul. Nowogrodzka 31 (00-511 Warszawa).